Nozbe – wygodne narzędzie dla Twojej firmy!

Zorganizowanie pracowników jest nie lada wyzwaniem. Szczególnie we współczesnych, skomputeryzowanych czasach, nadmiar informacji i kanałów rozmowy może spowodować zamęt oraz paradoksalnie utrudnić komunikację. Doskonałym wsparciem dla wszystkich menagerów jest Nozbe. Wyjaśniamy czym jest i jak z niego korzystać!

W obecnych czasach najłatwiej dotrzeć do swoich podwładnych za pomocą komputera. Z tego względu powstaje wiele serwisów i aplikacji, które ułatwiają komunikację, organizację zadań czy wymianę informacji. Jednym z nich jest Nozbe – popularny system do zarządzania projektami biznesowymi. Dowiedz się jak działa i jakie przynosi korzyści!

Czym jest Nozbe?

Nozbe to przejrzysta aplikacja, dzięki której można łatwiej organizować i realizować różne zadania. Z powodzeniem może być wykorzystywana przez osoby prywatne, jak i większe grupy czy zespoły – np. pracowników firmy. Już od 2007 roku jest rozwijana przez zespół polskich specjalistów, którzy pracują na to, by stworzyć idealny system produktywności.

Aplikacja działa na wszystkich najpopularniejszych platformach (Windows, Mac OS, Android i iOS), więc można z niej korzystać na różnych urządzeniach. Da się połączyć ją także m.in. z aplikacjami Google, MS Office czy DropBox. Umożliwia nie tylko zorganizowanie swoich zadań, ale także dostarcza przyjazne wsparcie oraz materiały edukacyjne, które uczą jak lepiej osiągać wyznaczone cele.

Jak działa Nozbe?

Nozbe jest tzw. systemem produktywności. Z pomocą tej aplikacji można zorganizować określone zadania i cele, rozdzielając je pomiędzy określone osoby, ustawiając przypomnienie odnośnie wykonania danej czynności itp. Dzięki niej w przejrzysty sposób rozpiszesz plan działania, co ma niebagatelny wpływ na motywację do pracy, osiągane efekty oraz redukcję stresu. Wystarczy zarejestrować się na stronie: https://nozbe.com/pl. Nozbe w odróżnieniu od innych aplikacji wyróżnia filozofia zarządzania zadaniami która zgodna jest z  metodą Getting Things Done.

Jakie korzyści dla Twojej firmy daje Nozbe?

Dzięki Nozbe Twoi pracownicy będą szybciej i lepiej się komunikować. Unikniesz także sytuacji, w których jakieś zadanie nie zostało wykonane ze względu na nieporozumienie lub zapominalstwo. Co więcej, zawsze możesz łatwo skontrolować postępy wykonanej pracy. W efekcie zespół Twoich pracowników będzie bardziej skutecznie ze sobą współpracować, a także lepiej wykonywać powierzone zadania!

Dobra organizacja jest kluczem do sukcesu. W prosty sposób możesz zadbać o to, by Twoi pracownicy zawsze wiedzieli, czym i do kiedy mają się zająć. Warto zainwestować w takie narzędzie, by poprawić komunikację w swojej firmie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *